GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 4878325
nr 487 8325
Kryddburkar
14 del, Rörstrand [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 september 2007
kl 16:05:07
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr